Dlaczego warto wybrać wiadra firmy Schoeller Allibert?

Schoeller Allibert to producent wiader plastikowych z sześćdziesięcioletnim doświadczeniem, zdobytym w wyniku współpracy z kluczowymi w branży przedsiębiorstwami. Oferuje wiadra plastikowe z pokrywą, kontenery i palety do przewozu różnorodnych substancji. Czym się wyróżnia?

Wartości przedsiębiorstwa

Przedsiębiorstwa produkujące wiadra plastikowe z pokrywką kieruje się określonymi wartościami. Należą z nich zaufanie i wynikające z niego współdziałanie, motywacja oraz realizacje dokonywane w terminie i najwyższej jakości. Dotyczy to pracowników oraz współpracy z kontrahentami.

Producent wiader plastikowych a innowacje

Swoje wiaderka plastikowe producent wytwarza z najwyższej jakości plastiku, często pierwotnego (typy Secure oraz Prime), dzięki czemu może zapewnić wysokie bezpieczeństwo i szczelność wiader. Na przestrzeni lat doskonalił technologię i materiały wykorzystywane do produkcji, aby nigdy nie zawieść klienta.

Innowacyjność wytwórcy wiader plastikowych wiąże się także z czynnikiem ludzkim, ponieważ przedsiębiorstwo inwestuje nie tylko w unowocześnianie miejsca pracy, ale także rozwój zatrudnianych pracowników. Wykorzystuje do tego liczne kursy i szkolenia, zapobiega wykluczaniu poszczególnych grup społecznych, włączając je w swoją działalność.

Wiadra plastikowe z pokrywą – rodzaje

Wiaderka plastikowe producent wykonuje w trzech typach, różniących się od siebie właściwościami. Wszystkie są przeznaczone do wykorzystana w temperaturach ujemnych, ale wiadro Secure ma najwyższą tolerancję w tym zakresie – od -20 do 40 stopniu Celsjusza, pozostałe od -10 do 40 stopni. Wiadra plastikowe z pokrywą Prime oraz Secure mają certyfikat UN, pozwalający na wykorzystanie ich w przypadku substancji szczególnie niebezpiecznych i łatwopalnych, na przykład benzyny. Wszystkie typy wiader zapewniają bezpieczeństwo środowisku i otoczeniu w trakcie transportu i przechowywania substancji.

Każdy typ wiader plastikowych z pokrywą występuje w wielu różnych wymiarach, dzięki czemu łatwo dobrać właściwy litraż dla własnego sposobu użytkowania – od dużych wiader na duże ilości substancji po małe na próbki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *