Działki komercyjne

Poszukujesz działki komercyjnej pod realizacje inwestycji? Chcesz zainwestować pieniądze w grunt, ale nie możesz znaleźć nic odpowiedniego dla siebie i twoich potrzeb? W celu odnalezienia idealnej działki komercyjnej warto na bieżąco przeglądać aktualne ogłoszenia z rynku nieruchomości. Lecz gdzie takowe znaleźć?

Portale internetowe

Najbardziej obecnie powszechnym źródłem informacji jest sieć Internet. W Internecie można znaleźć wszystko. Od anonsów towarzyskich na portalach randkowych, po ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości. W sieci Internet jest wiele stron internetowych poświęconych ogłoszeniom o zbyciu nieruchomości. Najbardziej popularnymi serwisami ogłoszeniowymi są: www.otodom.pl, www.olx.pl, www.sprzedajemy.pl oraz www.gumtree.pl. Portale, o których wspomniano powyżej to serwisy ogólnopolskie. Znaleźć można na nich ogłoszenia z całego kraju. Poza ogólnopolskimi serwisami ogłoszeniowymi, w Internecie dostępne są także lokalne strony z ogłoszeniami. Na przykład najbardziej popularnym serwisem ogłoszeniowym dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego w województwie lubuskim jest www.egorzow.pl, zaś mieszkańców Szczecina w województwie zachodniopomorskim zrzesza portal www.infoludek.pl. Każde miasto, czy to mniejsze, czy większe ma swój portal z ogłoszeniami. Ma on mniejszy zasięg niż strony z ogłoszeniami ogólnopolskie, ale za to na lokalnym portalu znajdzie się tylko i wyłącznie lokalne ogłoszenia, bez konieczności przebijania się przez ogłoszenia z całej Polski.

Prasa

Dobrym źródłem informacji jest prasa. W prasie codziennej, takiej jak Gazeta Lubuska, Gazeta Wyborcza, zamieszczane są ogłoszenia zarówno lokalne, jak i z całej Polski. Znaleźć tam można między innymi ogłoszenia osób prywatnych bądź firm, które dotyczą sprzedaży nieruchomości. Cyklicznie na łamach Gazety Wyborczej zamieszczane są także informacje o przetargach z instytucji państwowych, takich jak: Urząd Gminy, Urząd Miasta oraz Urzędu Skarbowego. Działki komercyjne bardzo często w tym dodatku się znajdują, a ich ceny niekiedy są atrakcyjniejsze niż zakup od firmy czy osoby prywatnej, bez przetargu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *