Symfonia – program księgowo-finansowy

Każda firma, nawet jednoosobowa działalność gospodarcza potrzebuje osoby lub działu odpowiedzialnego za kwestie księgowe. Niedopilnowanie tych spraw może doprowadzić do poważnych problemów, a brak kontroli do spóźnień w płatnościach nie tylko z naszej strony, ale też ze strony klientów. Warto wtedy mieć narzędzie, z którego można dowiedzieć się o swojej sytuacji finansowej.

Symfonia – dlaczego warto zainteresować się tym narzędziem?

Jest to nowoczesne narzędzie, które wspiera działania księgowe w firmie. Program Symfonia Sage 50cloud Finanse i Księgowość to bardzo dobrze dopracowane rozwiązanie księgowe, które zostało stworzone przez firmę Sage, która w dziedzinie IT dla biznesu jest bardzo dobrze znana i wielokrotnie uhonorowana. Symfonia program daje ogromne możliwości zarządzania firmowymi finansami, z każdego miejsca na świecie, dzięki zastosowaniu technologii znanej i popularnej – chmurze.

Dzięki temu można w każdej chwili podejmować wszelakie decyzje, planować działania, ustalać priorytety, a także dbać o płynny i prawidłowy przepływ dokumentów. Nie trzeba nawet tego robić manualnie, można zautomatyzować wysyłanie potrzebnych dokumentów, np. raz w miesiącu. W programie Symfonia Sage jest możliwość zbierania nieograniczonej liczby danych o firmie, współpracownikach, kontrahentach, klientach i partnerach biznesowych.

Dane w dobrych rękach dzięki programowi Symfonia

W tych czasach bardzo ważne jest bezpieczeństwo danych, szczególnie osobowych. Znane są historie nieuczciwego wykorzystania danych osobowych na niekorzyść wielu osób. Program symfonia jest przystosowany do przepisów RODO. Można nadawać uprawnienia pracownikom w zależności od ich kompetencji, stażu pracy czy stanowiska. Można je nadawać, zmniejszać, albo całkowicie likwidować. Bezpieczeństwo danych z symfonia programem wiąże się również z ich możliwością odzyskania w trakcie awarii urządzenia czy oprogramowania lub innego systemu w komputerze czy innym urządzeniu.

Dla kogo program Symfonia?

Symfonia Sage wpiera firmy i działalności niezależnie od ich poziomu rozwoju. Sama firma Sage oferuje duże wsparcie techniczne i implementacyjne. Różnego rodzaju pakiety dostępu do programu można dostosować do swoich potrzeb. Pozytywne opinie klientów mówią same za siebie. Niejeden klient już skorzystał dzięki temu programowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *