Wystawianie faktur vat online

Prowadzisz firmę lub własną działalność gospodarczą, lub biznesową? Nie chcesz zajmować się wystawianiem faktur i ich rozliczaniem? Sprawdź możliwość wystawiania faktur online. Jest to stosunkowo nowe rozwiązanie, dzięki któremu możesz zlecić firmie zewnętrznej obsługę i rozliczenia swoich transakcji lub sprzedaży.

Jak można zlecić fakturowanie online?

W pierwszej kolejności należy założyć darmowe konto użytkownika na jednym z serwisów oferujących internetowe usługi księgowe, w tym również fakturowanie online. Po przeprowadzeniu wstępnej konfiguracji konta firmowego można już wystawić swoją fakturę. Dobrą opcją jest możliwość przetestowania usług księgowych za pośrednictwem komputera przez okres 30 dni. Po upływie tego czasu można spokojnie zdecydować czy takie rozwiązanie będzie dobre dla nas.

Na najbardziej popularnych serwisach księgowości online można wystawić wszystkie rodzaje faktur bez żadnych opłat. Trzeba tylko pamiętać, że w ilości do trzech sztuk miesięcznie. Możesz spać spokojnie, ponieważ bezpieczne przechowywanie faktur, umożliwia tak zwane e-archiwum obecne w każdym serwisie księgowym www. Dobry serwis umożliwia także korzystanie z darmowego CRM online. To rozwiązanie umożliwia zarządzanie bazą swoich kontrahentów, usług i towarów.

Bezpieczeństwo w trakcie wystawiania faktur online

Wszelkie dane, które są przekazywane do serwisu, są dokładnie szyfrowane 128-bitowym kluczem SSL, a dodatkowo faktury i rachunki zawierają zabezpieczenia cyfrowe SHA1 RSA. Dla zapewnienia jeszcze większej ochrony każdego dnia wykonywane są kopie zapasowe naszych danych. Po ich zaszyfrowaniu są przechowywane w dwóch różnych lokalizacjach.

Gwarantuje to pełną poufność i bezpieczeństwo powierzonych danych. Wystaw fakturę VAT online i miej pewność, że jesteś na bieżąco z obowiązującym prawem handlowym. Wszystkie wystawiane e-faktury są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami. Oprogramowanie używane do wystawiania faktur jest na bieżąco aktualizowane.

Zalety wystawiania faktur vat online

Korzystając z usług firmy księgowej w internecie, można korzystać także z kalendarza CRM, w którym z powodzeniem utworzysz zadania, określisz czas ich trwania oraz przypiszesz im statusy. Niewątpliwą zaletą kalendarza jest możliwość dodawania do niego projektów i śledzenia postępów ich realizacji.

Kolejną zaletą fakturowania online jest z pewnością możliwość wystawiania wszystkich rodzajów dokumentów w jednym miejscu. Wystawić można fakturę na usługi budowlane, rachunki seryjne, a także faktury vat wewnątrzwspólnotowe. Wszystkie wystawione faktury można od razu przesłać klientowi na jego e-mail, z poziomu systemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *