Profesjonalne pojemniki składane – wynajem dla firm

Wszystkie branże zajmujące się produkcją, przetwórstwem czy handlem muszą liczyć się z faktem, że obok wytworzenia gotowego produktu bardzo ważna jest część logistyczna przedsięwzięcia. Transportowanie i magazynowanie produktów jest niezwykle skomplikowaną stroną działalności, dlatego aby optymalnie wykorzystywać dostępne powierzchnie trzeba dysponować odpowiednim wyposażeniem. Pojemniki składane w zintegrowanych systemach magazynowych to bardzo dobre rozwiązanie.

Jakie pojemniki oferuje Schoeller Allibert?

Skrzynki plastikowe producent dostarcza w dużym wyborze zarówno jeśli chodzi o wymiary, jak i funkcjonalność. Różnego rodzaju skrzynki składane idealnie dostosowane są do przechowywania i transportu owoców i warzyw. Są wykonane z wysokiej jakości tworzywa z atestami potwierdzającymi przydatność do kontaktu z żywnością.Duże gabarytowo opakowania oraz palety i skrzyniopalety są przeznaczone do magazynowania wytworów produkcji przemysłowej. Specjalne pojemniki mogą być używane do przewożenia cieczy, nawet takich o szkodliwych właściwościach. Bardzo ważną cechą charakterystyczną, jaką posiadają pojemniki składane, jest ich kompatybilność w zestawach, które w ogromnej mierze pozwalają na optymalne wykorzystanie każdej dostępnej powierzchni magazynowej.

Czy koniecznie trzeba kupić profesjonalne skrzynki składane?

Bardzo przydatne skrzynki plastikowe producent oferuje również do okresowego wynajmu. Jeśli produkcja jest sezonowa, być może nie jest ekonomicznie opłacalny zakup systemu magazynowania, a lepszym wyjściem jest wynajęcie na konkretny czas opakowań. Schoeller Allibert daje swoim kontrahentom taką możliwość. Ta bardzo wygodna forma z pewnością jest dedykowana producentom warzyw i owoców, ale także firmom cateringowym, które okazjonalnie organizują duże imprezy. Firma wynajmująca opakowania daje gwarancję, że pojemniki składane są niezwykle wytrzymałe i z pewnością przy normalnym użytkowaniu nie ma ryzyka ich uszkodzenia. Korzystne warunki wynajmu sprawiają, że generowane są dodatkowe oszczędności, a także nie ma konieczności składowania pustych i niepotrzebnych pojemników. Z całą pewnością warto rozważyć czy firmie bardziej opłaca się kupić skrzynki składane, czy też wynająć na czas realizacji konkretnych zadań logistycznych i tylko wtedy kiedy są na prawdę potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *