Suknie ślubne plus size w kształcie litery A

Omawiając różne popularne modele sukien ślubnych, zawsze jako jeden z pierwszych fasonów wymienia się ten nazywany literą A. To akurat klasyczna, ale przy tym niezwykle uniwersalna propozycja. Kieruje się ją do dosłownie wszystkich pań i to niezależnie od tego, jaki noszą one rozmiar.

Wszystkie sylwetki są piękne

Proponowane suknie z salonu https://www.agnesfashiongroup.pl/suknie-slubne są wykonywane na wymiar, a to oznacza, że każda kobieta, niezależnie od swojej wagi, wzrostu i ogólnego typu sylwetki, może zapewnić sobie dokładnie taki wygląd na własnym weselu, o jakim głęboko i szczerze marzy.

Zawsze warto jednak popracować nad proporcjami sylwetki, jeśli tylko jest taka możliwość. Wystarczy natomiast rzucić okiem na najpopularniejsze i najczęściej kupowane suknie ślubne w wersji plus size, aby szybko zauważyć, że wśród puszystych pań największą sławą cieszy się właśnie fason imitujący kształt litery A.

Charakterystyka budowy sukienek

Każda suknia o formie litery A będzie mieć podobną budowę. Model tworzy dopasowana góra (zazwyczaj gorsetowa) oraz subtelnie rozkloszowany dół, rozszerzający się mniej więcej od linii bioder. Często ten najwęższy fragment sukni jest jeszcze mocniej dopasowywany do ciała, jaki to efekt uzyskuje się poprzez doszycie do niego dodatkowego paska.

Co oferuje ten zabieg? Poprzez podkreślenie talii jeszcze bardziej się ją wyszczupla, co działa bardzo korzystnie na sylwetkę, zwłaszcza tę puszystą. Właśnie z tego powodu suknie ze strony www.agnesfashiongroup.pl/suknie-slubne często mają wyraźnie oddzieloną część gorsetową od spódnicy, bo dzięki takiej konstrukcji nadają sylwetce kształt klepsydry.

Nie tylko dla plus size

Dodatkowy efekt, jakim jest wyraźne wydłużenie sylwetki, będzie sprzyjać także tym niższym paniom. A nie wszystkie kobiety mogą pochwalić się imponującym wzrostem i nie wszystkie chcą go sobie zapewniać przez zakładanie ultra wysokich obcasów.

Klasyczne suknie ślubne o omawianym kroju litery A pomagają dodać tych kilka centymetrów wzrostu (przynajmniej wizualnie). Łagodne przejścia występujące między poszczególnymi elementami tych kreacji sprawiają w efekcie, że stylizacja nabiera lekkości, subtelności i wyraźnej atrakcyjności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *