Notes w firmie to nie tylko reklama

Mimo że w biurach i firmach królują komputery, to tradycyjne notesy wcale nie odeszły do lamusa. Wręcz przeciwnie — wciąż są niezbędnym elementem na każdym biurku. Dlaczego stale są potrzebne i jak wybrać te najlepsze?

Podstawowe zadania biurowych notesów

W każdym biurze muszą być notesy. Dzięki nim pracownik może błyskawicznie zanotować ważną informację, telefon czy coś obliczyć. Jest to szczególnie ważne, gdy z kimś rozmawia, także przez telefon. O wiele łatwiej jest zrobić szybką notatkę w notesie niż w komputerze czy w telefonie.Notes przydaje się także podczas różnych narad i konferencji. Szybko można wyszukać zapisane w nim wystąpienia czy dane niż nerwowo szukać ich na pojedynczych kartkach, czy w laptopie. Przy okazji można też zapisać istotne informacje, żeby o nich nie zapomnieć i móc się do nich odnieść.

Eleganckie i praktyczne

Ponieważ notesy są wyjątkowo szeroką gamą produktów, zawsze można znaleźć taki, który będzie najlepiej dostosowany do potrzeb. W biurach bardzo przydatne są Notesy spiralowane, czyli tzw. kołonotatniki. Najczęściej mają one tak przygotowane kartki, aby łatwo można było je wyrwać. Równie często używa się notesów przeznaczonych specjalnie do zapisywania adresów i telefonów. Są one zaopatrzone w alfabetyczne przekładki, dzięki czemu bez problemu można znaleźć potrzebny kontakt.

Firmowy notes podkreśla markę firmy

Notes może być także doskonałym firmowym gadżetem. W zależności od przeznaczenia mogą to być bardzo eleganckie notatniki z firmowym logo, dodatkowo wyposażone w firmowy długopis lub pióro, albo też proste i niewielkie notesiki o ciekawym designie. Eleganckie notesy są przeznaczone przede wszystkim dla ważnych gości i kontrahentów. To dobry sposób, aby pokazać, że są przez firmę doceniani. Z takich notesów powinni korzystać szefowie i menadżerowie firmy, żeby podkreślić jej prestiż.Niewielkie notesiki będą z kolei świetnym gadżetem, który można rozdawać na różnego rodzaju targach czy wystawach. W ten sposób będą przypominać, że istnieje reklamowana firma i jest spore prawdopodobieństwo, że obdarowany w przyszłości skorzysta z jej usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *