Zamawiamy kalendarze

Pod koniec roku jako właściciele firm na pewno myślicie o tym, aby zamówić odpowiednie kalendarze dla siebie oraz dla swoich pracowników, a co najważniejsze dla swoich klientów. Na jaki format postawicie? Jakie cieszą się największą popularnością?

Podzielony na trzy

Warto zamówić kalendarze trójdzielne cena. Takie produkty zamówicie w profesjonalnych drukarniach, które zawsze mają w swojej ofercie takie produkty. Dokładna cena za takie trójdzielone kalendarze jest różna. Bowiem żadna drukarnia nigdy nie wycenia jednej sztuki. Inaczej – możecie poznać cenę za jedna sztukę, jednak będziecie musieli zamówić ich przynajmniej pięć, dziesięć, czy nawet piętnaście lub więcej. Każda drukarnia ma minimalną ilość, którą możecie dla siebie zamówić. Jedna firma możecie proponować Wam cenę 156 zł (jest to cena podana w zaokrągleniu, ponieważ trzeba również pomyśleć o podatku) za 10 sztuk, a ktoś inny poda Wam cenę 200zł za dwadzieścia sztuk. Ceny za takie produkty bardzo mocno się wahają.

Najpopularniejsze

Trzeba jednak przyznać, że kalendarz trójdzielny producent jest najpopularniejszy i wiele osób chce go mieć. Zawsze będzie można w nim mieć podgląd na trzy różne miesiące jednocześnie lub nawet na trzy takie same kalendarze. Co więcej, zawsze można w nim porobić jakieś małe notatki. Jeżeli ktoś odpowiednio wszystko sobie popisze, to zaznaczy, kiedy ma spotkanie biznesowe ze swoim klientem, a kiedy musi udać się na szkolenie, czy też ze swoim dzieckiem do lekarza. Opcji jest naprawdę mnóstwo. Kolejnym plusem takiego kalendarza jest również bardzo wyraźna i duża czcionka doceniana przez starsze osoby które maja problem ze wzrokiem. Kolejnym plusem są imieniny, które umieszczone są przy każdej dacie.

Budowa kalendarza

Kalendarz trójdzielny cena zbudowany jest właściwie z czterech tablic połączonych w jedno. Na trzech umieszczone są kartki z poszczególnymi miesiącami, a na czwartym jest Wasza reklama. I tutaj macie do wyboru najróżniejszego rodzaju obrazki (np.drzewa, widok na morskie fale, góry, słońce, czy cokolwiek innego), na których zostanie umieszczona nazwa Waszej firmy. Możecie również wybrać zdjęcie Waszej firmy razem z odpowiednim logo, które zamiast tego pozytywnego obrazka zostanie umieszczone u samej góry. Dodatkową reklamę możecie zapewnić sobie na mniejszych paskach, pomiędzy kartkami z kalendarza, gdzie warto umieścić nazwę firmy, adres stacjonarny oraz stronę www.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *