Czym są kalendarze trójdzielne?

Kalendarze to znakomite narzędzia biznesowe, łączące w sobie praktyczność, elegancki design i reklamowy charakter. Można je ustawić w placówce firmowej, umiejscawiając je na stanowiskach należących do pracowników, aby każdy miał do nich łatwy dostęp i by były one widoczne także dla osób z zewnątrz, czyli chociażby potencjalnych klientów.

Format kalendarzy trójdzielnych

Kalendarze trójdzielne przyjmują różne formy. Niektóre z nich są trójwymiarowymi blokami na podpórkach, które ustawia się bezpośrednio na biurku, jednakże dużo częściej są przeznaczone do zawieszania ich na ścianie.

Wielkość tych kalendarzy też jest mocno zróżnicowana. Takimi standardowymi wymiarami będzie dla nich ok. trzydzieści centymetrów szerokości oraz osiemdziesiąt centymetrów wysokości.

Cechy szczególne kalendarzy

To, co odróżnia trójdzielne kalendarze od kalendarzy bardziej tradycyjnych to ich niesamowita czytelność. Wynika ona z tego, co jest na nich widoczne. Jak sama nazwa pokazuje, każdy kalendarz trójdzielny składa się z trzech oddzielnych części.

Jedną z nich jest miesiąc poprzedni, drugą – miesiąc aktualny, a trzecią – miesiąc następny. Taki podział umożliwia jeszcze lepsze zarządzanie czasem i efektywniejszą organizację pracy, spotkań i różnych innych wydarzeń.

Nietypowe wariacje

Klasyczne kalendarze trójdzielne tworzone na białych sztywnych blokach są już jednak na tyle pospolite, że raczej nikt się nimi nie zainteresuje. Aby je wyróżnić, trzeba im nadać jakąś dodatkową rolę lub inny charakter. Niekoniecznie za sprawą zmienionego designu.

Teraz w modzie są chociażby kalendarze „eko”, tworzone z materiałów pochodzących z recyklingu. Firma, która ich używa, błyskawicznie staje się w oczach klientów marką, która nie myśli wyłącznie o sobie, a przejmuje się nawet losem naturalnego środowiska (a takie skojarzenia zawsze są mile widziane).

Sposób na prostą reklamę

Kalendarz trójdzielny może trafić do firmowego biura, a może też zostać wysłany do klienta firmy. Przeistoczy się wtedy w dodatkowe narzędzie reklamowe. A w tym momencie każdy biznes trzeba promować jednocześnie na przynajmniej kilka różnych sposobów.

Produkcja kalendarzy trójdzielnych wbrew pozorom nie jest jakoś szczególnie kosztowna. Kalendarze można zresztą dodawać wyłącznie do tych większych zamówień, oferując je tym klientom, którzy dla firmy są najcenniejsi i najważniejsi.

Kalendarze trójdzielnedostępne są w ofercieAteko.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *