Gdzie zamawiać kalendarze ze zdjęciami na zamówienie?

Dzień babci, dzień matki, srebrne gody czy urodziny – okazji do obdarowywania rodziców jest naprawdę sporo. Jeżeli od kilkunastu lat robi się im prezenty na niemal każdą uroczystość, okazuje się, że po pewnym czasie ciężko znaleźć jakiś ciekawy prezent. Jest jednak coś, co chyba nigdy nie znudzi się dziadkom, a mianowicie kalendarz ze zdjęciami wnuków.

Rodzaje kalendarzy na zamówienie

Książkowy, biurkowy, ścienny – w obecnych czasach ma się niesamowite pole do popisu, jeśli chodzi o kalendarze na zamówienie. W dawnych czasach w większości mieszkań wisiały na ścianie malutkie kalendarze papierowe, z których co dzień wyrywało się jedną kartkę z datą dnia, który właśnie minął. Obecnie można poszaleć znacznie bardziej – zamówić na przykład kalendarze trójdzielne lub takie, w których można robić sobie notatki. W przypadku prezentu dla dziadków największe znaczenie ma jednak to, że można umieścić na papierze zdjęcia rodzinne. To prawdziwa uciecha zawiesić na przykład w kuchni taką praktyczną ozdobę i widzieć nie tylko dzisiejszą datę, ale również ukochane twarze bliskich.

Gdzie najlepiej kupić kalendarz na zamówienie?

Z racji tego, że popularność kalendarzy na zamówienie stale rośnie, pojawiają się co rusz nowe firmy, gdzie można zlecać realizację tego typu zleceń. Bardzo istotne jest to, aby kalendarz na zamówienie wykonywać w miejscu, które mniej więcej się zna. Jeśli ktoś decyduje się na dokonanie zakupu przez Internet, warto, aby wcześniej poczytał opinie o danym sklepie internetowym. Wynika to z faktu, że w przypadku kalendarza ze zdjęciami najważniejsza jest dobra jakość wydruku. Zależy ona, oczywiście od tego w jakiej rozdzielczości prześle się zdjęcia, jednak duże znaczenie ma również jakość maszyny i tuszu, na której taki kalendarz na zamówienie jest produkowany.

Jak zaprojektować kalendarz ze zdjęciami?

Świetną informacją jest to, że nie trzeba być wcale grafikiem komputerowym, by samodzielnie zaprojektować estetyczny kalendarz ze zdjęciami. Większość drukarni internetowych oferuje przepiękne, gotowe szablony, w które wystarczy tylko wkomponować zdjęcia. To bardzo ułatwia prace i powoduje, że przed drukiem można zobaczyć mniej więcej, jak będzie wyglądał efekt końcowy takiego dzieła.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Ateko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *