Wszystko o skrzynkach na owoce

Każdy sadownik, po udanych zbiorach, chce jak najszybciej sprzedać to, co wyhodował na polu i w sadzie. Jednak nie jest to takie proste. Sposób pakowania warzyw i owoców nie może być przypadkowy, ponieważ w transporcie mogą się one zdusić. Wtedy z pomocą przychodzą producenci plastikowych skrzynek na owoce.

Skrzynki plastikowe na owoce – cechy charakterystyczne

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów skrzyń na owoce. Jednym z nich są plastikowe skrzynki zwane kontenerami. Są to pojemniki, które można zobaczyć na co dzień w każdym sklepie spożywczym i w lokalnych warzywniakach. Skrzynki te są uniwersalne, mają prosty kształt, mogą mieć różne pojemności. Ścianki ich są perforowane, podobnie jak podstawa. Dzięki temu przewożone owoce nie zaparzają się w skrzynkach, ponieważ jest wentylacja. Skrzynie na owoce mają wygodne uchwyty do przenoszenia, a także sporo miejsca na naklejanie etykiet. Skrzynki plastikowe łatwo także utrzymać w czystości.

Inne rodzaje skrzynek na owoce

Skrzynie na owoce mogą być sadownicze. Mają znacznie większą pojemność niż zwykłe. Mają również perforowane ściany i podstawy, a także słupki rogowe, które są wzmacniane. Wykonane są z materiału, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Skrzynki te są kompatybilne z różnymi typami przenośników, co pozwala na przenoszenie ładunków o dużym ciężarze.Skrzynie na owoce Agrilong to pojemnik pełen zalet. Ich niska waga obniża koszty transportu. Dzięki temu, że skrzynki te mają perforowane ścianki, przewożone owoce mają stały dostęp do świeżego powietrza. Ścianki tych skrzynek połączone są za pomocą specjalnych filarów, które zapewniają skrzynkom trwałość i użyteczność przez dłuższy okres czasu. Jeśli chodzi o te skrzynki plastikowe na owoce producent zadbał również o miejsce, gdzie można nakleić etykietę gdzie oznaczony jest właściciel i numer partii. Skrzynki te są idealnym rozwiązaniem do transportu nie tylko owoców i warzyw, ale także roślin z pola do punktu skupu.

W co jeszcze można spakować owoce i warzywa?

Firma Schoeller Allibert to lider w produkcji plastikowych skrzynek do transportu. W swoim asortymencie firma ta ma jeszcze skrzynio palety, które mają bardzo dużą, maksymalną ładowność, a także ażurowe skrzynki na warzywa, które powstały dla automatycznych podajników.

Wszystkie produkty tej marki są wykonane z dbałością o szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *