Wygodne i funkcjonalne skrzynki na piwo

Dobór odpowiedniej skrzynki na butelki piwa może wydawać się kwestią drugorzędną i zupełnie nieistotną, jednakże wbrew pozorom ma on spore znaczenie. To, czy krata na piwo przyciągnie uwagę klienta, może zaważyć nawet na zakupie towaru.

Plastikowa skrzynka na piwo – wymiary

Na rynku można znaleźć zupełnie różne wymiary krat na piwo. Niektóre są niewielkie i mieszczą zaledwie kilka butelek o pojemności 0,33l, a inne – są dostosowane do przenoszenia nawet kilku wielopaków.

Należy dostosować wymiar skrzynki na butelki do indywidualnych potrzeb. Dobrze jednocześnie wziąć pod uwagę dobro pracowników i tak dobrać kraty, aby nie były one zbyt ciężkie w transporcie.

Odpowiednich rozmiarów krata na piwo zapewnia optymalne zabezpieczenie butelek, nie dopuszczając do ich uszkodzenia, a przy tym nie zajmuje dużo miejsca i nie jest ciężka. Aby transport mógł pomieścić jak najwięcej piwa, producenci starają się wyprodukować jak najlżejsze skrzynki, obniżające całkowity ciężar.

Dodatkowe funkcjonalności

Na rynku można znaleźć różnego rodzaju udogodnienia, w które wyposażono kraty. Plastikowa skrzynka na piwo może między innymi zawierać wygodną, wyłożoną rączkę, dla zapewnienia komfortu przenoszenia towaru. To kwestia nie tylko wygody, ale również bezpieczeństwa: odpowiednia możliwość przenoszenia minimalizuje ryzyko uszkodzenia butelek w trakcie transportu.

Dobrym wyborem są również skrzynki, które po opróżnieniu samoczynnie unoszą dno do połowy wysokości, aby ułatwić komfortowe chowanie pustych butelek do zwrotu. To rozwiązanie szczególnie wygodne dla sklepów,w których obsługa pracuje w szybkim tempie i ryzyko przypadkowego urazu wynikającego z pośpiechu jest znacznie większe.

Perfekcyjny wygląd

Również to, jak wygląda skrzynka, ma niebagatelne znaczenie. Nierzadko to właśnie ona przyciąga wzrok klienta i zachęca go do zakupu. Wysokiej jakości logo umieszczone na kontrastowym tle z pewnością zwróci na siebie uwagę niejednego. Jeśli dodatkowo skrzynka będzie wykonana z materiałów wysokiej jakości i odpornych na uszkodzenia – zakup jest niemalże pewny.

Wysoka jakość i dobre nasycenie kolorów dają wrażenie wysokiej jakości samego wyrobu. To sprawia, że w oczach klienta staje się on towarem pożądanym, z półki premium i wiele osób zechce go kupić chociażby dla takiego poczucia luksusu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *