Uzyskaj uprawnienia SEP w Łodzi

Uprawnienia SEP Łódź to specjalna, tzw. „sepowska” legitymacja, która uprawnia każdego jej posiadacza do pracy przy urządzeniach i instalacjach elektrycznych, ciepłowniczych bądź gazowniczych. Wydaje się je zależnie od zakresu zarówno dla osób pracujących przy eksploatacji, jak i przy nadzorze tych prac. W Łodzi zdobędziesz taką legitymację SEP.

Dla kogo uprawnienia sep łódź?

Zdarza się, że chcemy podnieść swoje kwalifikacje, aby znaleźć lepszą pracę. Czasem wymaga tego nasz pracodawca, ale bywa również tak, że posiadamy już takie uprawnienia, ale kończy się termin ich ważności. Dla każdego z tych przypadków organizowane są szkolenia SEP Łódź przez Stowarzyszenie Energetyków Polskich, które kończą się egzaminem pozwalającym uzyskać legitymację „sepowską”.

Do szkolenia może jednak przystąpić każdy, kto tylko chce zdobyć teoretyczną i praktyczną wiedzę oraz umiejętności przydatne w pracy z urządzeniami i instalacjami elektrycznymi, cieplnymi i gazowymi. Szkolenia organizuje się dla osób pracujących przy eksploatacji oraz nadzorze tych instalacji i urządzeń.

Jakie uprawnienia? – G1, G2, czy może G3?

Uprawnienie SEP Łódź wydawane jest w trzech zakresach. Każdy z nich różni się rodzajem urządzeń i instalacji. Dla G1 są to instalacje i urządzenia, które wytwarzają, przetwarzają i przesyłają energię elektryczną. G2 to instalacje i urządzenia ciepłownicze, a G3 gazownicze. Wydawane są one zarówno dla osób zajmujących się eksploatacją, a także nadzorujących te prace. Aby je uzyskać, niezbędne jest zapisanie się na odpowiedni typ szkolenia oraz pozytywne zaliczenie egzaminu.

Szkolenia SEP Łódź – jak wyglądają?

Na szkolenie może zapisać się każdy, kto posiada co najmniej podstawowe wykształcenie oraz ukończone 18 lat. Organizowane są w dogodnych terminach zarówno w tygodniu, jak i w weekendy, w grupach otwartych lub zamkniętych – wszystko zależy od preferencji klienta. Każdy kursant otrzymuje specjalny zestaw szkoleniowy z niezbędnymi materiałami.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę profesjonalnych elektryków i zdobywa się na nich zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne wskazówki, które na pewno przydadzą się w przyszłej pracy w branży instalatorskiej. Szkolenie kończy się egzaminem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *