Kursy bhp

W dzisiejszych czasach szkolenia online cieszą się dużą popularnością. Pracodawcy i pracownicy coraz częściej wybierają szkolenia bhp przez internet. Takie kursy online pozwalają oszczędzić czas i szkolić się w komfortowych, przyjemnych, domowych warunkach.

Zalety kursów online

Zaletą jaką niesie ze sobą wybór szkolenia bhp przez internet jest zredukowanie kosztów po stronie pracodawcy. Nie trzeba organizować podróży służbowych, noclegów i innych formalności związanych z takim kursem. To bardzo wygodny rodzaj szkolenia, który z dnia na dzień zyskuje coraz liczniejsze grono wielbicieli.
Internetowe kursy bhp to szkolenia np. dla pracowników służby zdrowia, pielęgniarek i służby medycznej, lekarzy stomatologów, nauczycieli i pracowników oświaty, pracowników inżynieryjnych, administracyjno-biurowych, pracowników służb bhp, dyrektorów , czy ratowników medycznych.

Zgodnie z polskim kodeksem pracy, oprócz szkoleń wstępnych, pracodawca ma obowiązek kierować pracowników na szkolenia okresowe bhp. Takie szkolenie ma na celu aktualizację i ugruntowanie wiedzy, a także np umiejętności z zakresu higieny pracy, czy bezpieczeństwa pracy.

Kursy bhp okresowe

Internetowe kursy bhp po wstępnym wyborze tematu i złożeniu zamówienia odbywają się bardzo szybko. W panelu administracyjnym dostają Państwo dostęp do niezbędnych materiałów. Uczestnicy mogą przerywać kurs i powracać do niego w dowolnym, wybranym przez siebie momencie. Po pozytywnym ukończeniu internetowego szkolenia bhp, każdy uczestnik dostaje imieniny certyfikat.
Co ciekawe ze szkolenia okresowego może być zwolniona osoba, która posiada aktualne zaświadczenie o odbyciu szkolenia u innego pracodawcy na tym samym stanowisku pracy albo odbyła inne okresowe szkolenie bhp dla osoby zatrudnionej na innym stanowisku.
Kadra
Wykładowcy to w pełni wykwalifikowana kadra, która doskonale pracuje nie tylko między sobą, ale głównie dla klientów. Stale poszerzają swoją wiedzę, uczęszczają choćby na kursy bhp okresowe. Szkolenia przeprowadzane są przy pomocy internetowych łączy online na terenie całego kraju, w każdym dogodnym terminie.
Klienci mogą być pewni, że zlecone zadanie zostanie wykonane profesjonalne, rzetelnie, w zgodzie z obowiązującymi polskimi przepisami, czego potwierdzeniem będzie każdorazowo, sporządzona przez firmę pełna dokumentacja szkolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *